home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Blog

Wszystkie kategorie
01 grudzień, 2022
Jakie oświetlenie wybrać do loftowego wnętrza?
Wiele osób podczas aranżowania przestrzeni zastanawia się, jakie oświetlenie wybrać do loftowego wnętrza. Urządzanie otoczenia w tym stylu stało się ostatnio bardzo modne. Loftowe pomieszczenia są bardzo przestronne, surowe oraz nowoczesne. Charakteryzuje je prostota i minimalizm, dodatki dobrane z dużą starannością oraz designerskie akcesoria.
01 grudzień, 2022
Jak wybrać nowoczesne meble do pokoju dziennego?
Nowoczesny pokój dzienny to przestrzeń, która odzwierciedla osobowość właściciela. Wybierając meble do salonu, nowoczesne i funkcjonalne, pokazujesz odwiedzającym Twój dom, jak ważny jest dla Ciebie komfort i przyjemne otoczenie, w którym możesz spędzać czas wolny. Dowiedz się więcej o tym, jak urządzić salon w stylu nowoczesnym.
01 grudzień, 2022
Co trzeba wiedzieć przy aranżacji salonu w stylu klasycznym?
Styl klasyczny w aranżacji wnętrz jest nie tylko elegancki, ale i ponadczasowy. Jak urządzić salon w stylu klasycznym i cieszyć się piękną przestrzenią, która opiera się zmianom trendów? Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.
01 grudzień, 2022
Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz?
Myślisz o tym, żeby zatrudnić osobę, która zaplanuje i pomoże Ci urządzić domową przestrzeń? Zobacz, jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz i co zrobić, żeby przyniosła jak najlepsze efekty.
28 październik, 2022
Nowoczesne meble do salonu

Jak wygląda pokój dzienny XXI wieku? W jego wnętrzu znajdziemy proste, dynamiczne linie, połysk i funkcjonalne, choć nadal stylowe meble do salonu. Nowoczesne salony mają raczej stonowaną kolorystykę, ale potrafią zaskoczyć żywym akcentem kolorystycznym. Ich przestrzeń sprawia wrażenie uporządkowanej, nie ma tu miejsca na przypadek. Nadmiar sentymentalnych bibelotów zastępuje kilka eleganckich, starannie dobranych dodatków. Czy to znaczy, że takie salony są nudne? W żadnym wypadku! Nowoczesne meble do pokoju dziennego mają bardzo różnorodne formy, które czasami potrafią zaskoczyć awangardową linią czy dodatkowymi, ukrytymi funkcjami.

28 październik, 2022
Czym charakteryzuje się designerski fotel biurowy?

Atrakcyjnie wyposażone miejsce pracy bardzo sprzyja produktywności. Wystarczy stylowe biurko z dużą ilością miejsca i fotel biurowy designerski, a Twój kącik do home office może stać się Twoim ulubionym miejscem w domu. Zwłaszcza fotel ma tutaj duże znaczenie — powinien zapewniać prawidłowe ułożenie ciała podczas długich godzin spędzanych przed komputerem. Jeśli wybierzemy ładny, ale niezbyt wygodny fotel, stracimy cały zapał do pracy. Na szczęście na rynku są designerskie fotele biurowe, które nie idą na kompromis i łączą oryginalny wygląd z ergonomią. Czym charakteryzują się takie fotele i który z nich najlepiej wybrać?