wszystkie kategorie
21 wrzesień, 2021
Warunki promocji -10% dla klientów MaloDesign
czytaj więcej
post
26 sierpien, 2021
Regulamin akcji #maloinspiruje
czytaj więcej
post
20 sierpien, 2021
Jak pielęgnować meble, by służyły przez długi czas

Meble to wizytówka każdego domu, dlatego trzeba o nie systematycznie dbać. Jako że każdy rodzaj tkanin wymaga odmiennych czynności pielęgnacyjnych, warto poznać podstawowe zasady dotyczące ich czyszczenia oraz konserwacji. Jak pielęgnować meble tapicerowane, a także ze skóry i drewna, aby zachowały doskonały stan przez długi czas?

czytaj więcej
post
04 sierpien, 2021
Doradztwo i stylizacja wnętrz. Kiedy warto skorzystać z pomocy?

Jeśli chcesz urządzić estetyczną przestrzeń według najnowszych trendów, warto poprosić o pomoc architekta. Dzięki wsparciu profesjonalisty Twój dom nabierze unikalnego charakteru, a przy tym będzie praktyczny w użytkowaniu. Co robi architekt wnętrz i dlaczego coraz więcej osób korzysta z jego usług?

czytaj więcej
post
04 sierpien, 2021
Na co zwracać uwagę podczas zakupów mebli?

Kupowanie mebli to skomplikowany proces, w którym trzeba brać pod uwagę wiele ważnych czynników. Liczy się cena, ale również wytrzymałość, design, rodzaj użytych materiałów czy gwarancja na zakup produktu. Na co zwracać uwagę podczas kupowania mebli?

czytaj więcej
post
04 sierpien, 2021
Jak dobrać krzesło do stołu?

Kupując stół i krzesła trzeba przede wszystkim kierować się wielkością pomieszczenia oraz ilością domowników – każdy członek rodziny musi mieć miejsce dla siebie. Równie ważne są walory estetyczne, ponieważ meble do salonu, kuchni czy jadalni powinny tworzyć spójną kompozycję. Jak dopasować stół i krzesła do swoich potrzeb oraz najnowszych trendów wnętrzarskich?

czytaj więcej
post