home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
Blog
Wszystkie kategorie
22 wrzesień, 2022
Jak urządzić kuchnie otwartą na salon?

Zastanawiasz się, jak urządzić salon z kuchnią otwartą? Z podobnymi dylematami mierzy się wiele innych osób. Otwarta kuchnia na salon jest bowiem uważana za standard nowoczesnego budownictwa. Przy projektowaniu wnętrz coraz częściej odchodzi się od oddzielnej kuchni. Gotowanie w towarzystwie bliskich osób to świetne rozwiązanie na wspólne spędzanie czasu. Jeśli zaprojektujesz tę przestrzeń dobrze – będzie nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale również stylowa. Przeczytaj, jak urządzić otwartą kuchnię z salonem, aby całość zachowała aranżacyjną spójność.

22 wrzesień, 2022
Jakie dodatki do czarnej sofy wybrać?

Interesuje Cię czarna sofa? Jakie dodatki dopasować do tego rodzaju mebla, by całość prezentowała się stylowo i nowocześnie? Najważniejszą kwestią jest dobór barw. Warto zadbać o kontrastujące elementy, które rozjaśnią wnętrze i podkreślą głębię koloru kanapy. Co ciekawe, dodatki do czarnej sofy to nie tylko poduszki i koce. Jest również wiele innych sposobów na podbicie czerni w Twoim wnętrzu. Sprawdź jakich!

22 wrzesień, 2022
Jak oświetlić kuchnię - sprawdzone wskazówki i porady

Jakie oświetlenie do kuchni wybrać? Od odpowiedniego źródła światła w miejscu przygotowywania potraw zależeć będzie wygoda i komfort podczas przygotowywania posiłków. Podobnie, jak w łazience – to jaką barwę i natężenie światła w kuchni zastosujesz, będzie miało wpływ na odpowiednią widoczność podczas wykonywania codziennych czynności, ale również dobrą prezencję mebli kuchennych. Jak dobrze oświetlić kuchnię? Gdzie umieścić źródła światła? O tym dowiesz się z naszego tekstu!

22 wrzesień, 2022
Jakie krzesła do białego stołu wybrać?

Jakie krzesła do białego stołu wybrać? Biały stół jest meblem o uniwersalnym, modnym już od wielu sezonów kolorze, który teoretycznie powinien dobrze współgrać z innymi barwami – czy faktycznie tak jest? Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się jakie krzesła do białego stołu będą dobrze wyglądać i jakie rozwiązania są aktualnie najmodniejsze.

05 wrzesień, 2022
Jak urządzić kawalerkę?

Jak urządzić kawalerkę, by dobrze wykorzystać każdy metr kwadratowy? Zaplanowanie układu oraz dobór wyposażenia w przypadku niewielkich mieszkań jest dużym wyzwaniem. Nie oznacza to jednak, że kawalerka nie może stwarzać komfortowych warunków do życia. Wręcz przeciwnie – trzeba tylko zadbać o przemyślany podział mieszkania na strefy. Co więcej, 30-metrowa, a nawet mniejsza przestrzeń, ma świetny potencjał do stworzenia ciekawej, minimalistycznej aranżacji. Jakie funkcje powinna pełnić kawalerka? Jak urządzić wnętrze, by pomimo małego metrażu było wygodne i stylowe? Skorzystaj z naszych porad!

05 wrzesień, 2022
Jaka lampa do sypialni?

Szklany żyrandol, reflektory, a może prosty plafon? To, jaka lampa do sypialni sprawdzi się najlepiej, zależy przede wszystkim od stylu, który dominuje we wnętrzu. Inne rozwiązania stosuje się w nowoczesnych pokojach, a inne w klasycznych, eleganckich pomieszczeniach. Ważne są też funkcje, jakie pełni sypialnia. Choć służy przede wszystkim do odpoczynku, często jest także miejscem pracy czy nauki. W takich przypadkach jedna lampa wisząca może nie wystarczyć – należy dobrać do niej model ścienny, biurkowy czy podłogowy. Poznaj nasze porady i zainspiruj się do stworzenia funkcjonalnej, dobrze oświetlonej sypialni!