home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

28 października, 2022

Czym charakteryzuje się designerski fotel biurowy?

Atrakcyjnie wyposażone miejsce pracy bardzo sprzyja produktywności. Wystarczy stylowe biurko z dużą ilością miejsca i fotel biurowy designerski, a Twój kącik do home office może stać się Twoim ulubionym miejscem w domu. Zwłaszcza fotel ma tutaj duże znaczenie — powinien zapewniać prawidłowe ułożenie ciała podczas długich godzin spędzanych przed komputerem. Jeśli wybierzemy ładny, ale niezbyt wygodny fotel, stracimy cały zapał do pracy. Na szczęście na rynku są designerskie fotele biurowe, które nie idą na kompromis i łączą oryginalny wygląd z ergonomią. Czym charakteryzują się takie fotele i który z nich najlepiej wybrać?

Fotel biurowy designerski - czyli jaki?

Fotel biurowy nie musi już być topornym, kanciastym meblem, który po zakończeniu pracy odsuwany jest w kąt. Meble designerskie do biura charakteryzują się nawiązaniami do złotych czasów wnętrzarstwa albo wręcz przeciwnie — awangardowymi pomysłami projektantów. To wszystko łączą z wysoką funkcjonalnością. Takie fotele mają być na tyle wygodne, żeby chciało się w nich siadać nawet po pracy, z książką lub popołudniową herbatą.

Designerskie fotele biurowe - najciekawsze modele

Dla osób, które lubią wielofunkcyjne meble, ciekawym pomysłem może być designerski fotel z podnóżkiem. W przerwie od pracy można wyciągnąć na nim nogi i dać odpocząć oczom, patrząc na zieleń.

Jeśli lubisz styl lat 50-tych, możesz wybrać fotel skórzany w kubełkowej, zaokrąglonej formie. To wygodny mebel do pracy koncepcyjnej — idealne miejsce, by usiąść z notesem lub tabletem i pomyśleć nad tym projektem, który zaprząta Ci ostatnio głowę. Jego oryginalny kształt i nieco inne ułożenie ciała podczas siedzenia może zainspirować do podjęcia innego stylu myślenia.

Dla tych, którzy ponad wszystko cenią ergonomię, najlepszym pomysłem będzie odpowiednio wyprofilowany fotel biurowy. Z regulacją wysokości siedzenia, oparcia, ułożenia zagłówka i podłokietników łatwo będzie znaleźć na nim wygodną pozycję do pracy i raz na zawsze pozbyć się bólu kręgosłupa.

MaloDesign - mamy Twój idealny fotel biurowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz meble designerskie do biura, które pomogą Ci stylowo wyposażyć gabinet, przestrzeń home office czy nawet kącik do nauki starszego dziecka. Zebrane przez nas fotele designerskie nie tylko wyglądają elegancko, ale też wykonane są z dbałością o najmniejsze detale i z pewnością posłużą Ci przez lata. Niektóre z modeli, które tu zobaczysz, możesz również personalizować. Wybierając samodzielnie materiał, obicie czy rodzaj stelaża, zyskasz mebel, który odpowie Twoim potrzebom i będzie idealnie pasował do wnętrza Twojego domu. Zapraszamy do składania zamówień!