home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

28 październik, 2022

Nowoczesne meble do salonu

Jak wygląda pokój dzienny XXI wieku? W jego wnętrzu znajdziemy proste, dynamiczne linie, połysk i funkcjonalne, choć nadal stylowe meble do salonu. Nowoczesne salony mają raczej stonowaną kolorystykę, ale potrafią zaskoczyć żywym akcentem kolorystycznym. Ich przestrzeń sprawia wrażenie uporządkowanej, nie ma tu miejsca na przypadek. Nadmiar sentymentalnych bibelotów zastępuje kilka eleganckich, starannie dobranych dodatków. Czy to znaczy, że takie salony są nudne? W żadnym wypadku! Nowoczesne meble do pokoju dziennego mają bardzo różnorodne formy, które czasami potrafią zaskoczyć awangardową linią czy dodatkowymi, ukrytymi funkcjami.

Eleganckie nowoczesne meble do salonu — najciekawsze przykłady

Meble pokojowe nowoczesne zwykle mają lekką formę. Odchodzi się od większych brył, próżno szukać wśród nich całych ścian mebli. Nawet większe regały czy szafy często umieszczone są na wysokich nóżkach i mają otwarte półki, które dodają im lekkości.

Nowoczesne stoliki kawowe często mają blaty z marmuru, ale łączą je z cienkimi, metalowymi nogami, które zostawiają pod spodem sporo przestrzeni. Krzesła nowoczesne, nawet jeśli wykonane są z metalu, to często mają zachęcające, zaokrąglone formy. Nowoczesny zestaw mebli do salonu nie może się też obejść bez szafek na sprzęt RTV, które sprytnie ukrywają kable przed wzrokiem domowników i gości.

Dlaczego warto postawić na designerskie meble do salonu?

Designerskie meble to oznaka prestiżu i stylu, ale kupowanie mebli od projektantów niesie ze sobą wiele innych korzyści. Przede wszystkim, ekskluzywne meble do salonu wykonane są z materiałów wyższej jakości niż te, które można znaleźć w sklepach wielkopowierzchniowych. To przekłada się na ich trwałość. Kupując nowoczesne meble do pokoju, można zatem oczekiwać, że będą wyglądać dobrze przez lata.

Często też są zaprojektowane tak, że opierają się zmianom trendów. Dobry projekt pozostaje uniwersalny mimo upływu lat. Wystarczy spojrzeć choćby na słynne meble skandynawskich projektantów z lat 60-tych - nawet dziś wyglądają nowocześnie i zachwycają świeżą formą połączoną z funkcjonalnością.

MaloDesign - eleganckie nowoczesne meble do salonu

W naszym sklepie znajdziesz meble designerskie, które pomogą Ci nadać nowoczesnego charakteru Twojemu salonowi. Jeśli lubisz minimalistyczny styl Północy, polecamy Ci meble do salonu nowoczesne jasne. Sprawdzają się zwłaszcza w tych pokojach, którym brakuje światła. Jeśli Twój salon łączy się z kuchnią, może zainteresują Cię hokery nowoczesne. Możesz wybierać spośród metalowych, drewnianych i tapicerowanych modeli. A jeśli nie wyobrażasz sobie salonu bez kącika do czytania, sprawdź nasze fotele designerskie, które zachwycają ciekawymi liniami i funkcjonalnością. To przykład, że modne meble do salonu nie muszą tracić na wygodzie.

Nawet jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak urządzić swój salon, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Jesteśmy pewni, że nasze nowoczesne meble do pokoju zainspirują Cię do stworzenia nowej aranżacji.