home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
Blog
Aktualności
21 wrzesień, 2021
Warunki promocji -10% dla klientów MaloDesign
26 sierpien, 2021
Regulamin akcji #maloinspiruje
30 czerwiec, 2021
Welur – wszystko, co musisz wiedzieć temat tego materiału

Choć welur przez długi czas kojarzył się tylko z przepychem, w ciągu ostatnich kilku lat zyskał miano wnętrzarskiego hitu. Tkanina welurowa to jednak znacznie więcej niż trend, ponieważ jej efektowny wygląd, a przy tym uniwersalność sprawia, że świetnie sprawdzi się w niemal każdej aranżacji. Jakie właściwości ma welur i co warto o nim wiedzieć?

02 czerwiec, 2021
Stół dla małej i dużej rodziny

Miejsce, wokół którego gromadzi się rodzina podczas posiłku, przestrzeń, w której odbywają się często najważniejsze rozmowy z bliskimi i spotkania towarzyskie to właśnie rodzinny stół. Jak wybrać mały stół do kuchni i większy stół do jadalni? Podpowiadamy.

02 czerwiec, 2021
Kuchnia połączona z jadalnią, czy to dobre rozwiązanie?

Czasem projekt mieszkania czy domu, metraż lub rozkład pomieszczeń nie przewiduje możliwości, aby kuchnia mogła funkcjonować jako oddzielne pomieszczenie. Wówczas trzeba trochę pokombinować, aby w przemyślany sposób połączyć ją z jadalnią. Czy połączenie: kuchnia z jadalnią to dobre rozwiązanie? Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się sam!

02 czerwiec, 2021
Jak urządzić kuchnię z salonem?

Kuchnia z wyspą i jadalnią, i salonem na dodatek! Takie rozwiązanie często spotyka się w wielu współczesnych domach i mieszkaniach. Jak dobrze zaaranżować taki układ, aby był zarówno funkcjonalny, jak i efektownie urządzony?