aktualności
02 czerwiec, 2021
Stół dla małej i dużej rodziny

Miejsce, wokół którego gromadzi się rodzina podczas posiłku, przestrzeń, w której odbywają się często najważniejsze rozmowy z bliskimi i spotkania towarzyskie to właśnie rodzinny stół. Jak wybrać mały stół do kuchni i większy stół do jadalni? Podpowiadamy.

czytaj więcej
post
02 czerwiec, 2021
Kuchnia połączona z jadalnią, czy to dobre rozwiązanie?

Czasem projekt mieszkania czy domu, metraż lub rozkład pomieszczeń nie przewiduje możliwości, aby kuchnia mogła funkcjonować jako oddzielne pomieszczenie. Wówczas trzeba trochę pokombinować, aby w przemyślany sposób połączyć ją z jadalnią. Czy połączenie: kuchnia z jadalnią to dobre rozwiązanie? Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się sam!

czytaj więcej
post
02 czerwiec, 2021
Jak urządzić kuchnię z salonem?

Kuchnia z wyspą i jadalnią, i salonem na dodatek! Takie rozwiązanie często spotyka się w wielu współczesnych domach i mieszkaniach. Jak dobrze zaaranżować taki układ, aby był zarówno funkcjonalny, jak i efektownie urządzony?

czytaj więcej
post
02 czerwiec, 2021
Designerska kuchnia – jak ją urządzić?

Wybór sposobu aranżacji kuchni, dominujących kolorów i wszystkich niezbędnych mebli kuchennych to nie lada wyzwanie. Zainspiruj się! Poznaj kilka wskazówek i sprawdź jak urządzić kuchnię, która będzie funkcjonalna, a jednocześnie będzie każdego dnia zachwycać zarówno Ciebie, jak i Twoich domowników czy gości.

czytaj więcej
post
10 luty, 2020
Meble do ogrodu na wiele lat. Podpowiadamy, jak wybrać wytrzymałe wyposażenie zewnętrzne
Pokaźnych rozmiarów ogród ze specjalnie wygospodarowaną przestrzenią służącą do odpoczynku bądź weekendowych spotkań towarzyskich stanowi marzenie wielu osób posiadających dom. Nawet najbardziej wypielęgnowany i zadbany teren nie będzie spełniał pokładanych w nim nadzieji bez odpowiedniego wyposażenia w postaci mebli ogrodowych. Chcesz wiedzieć, czym warto kierować się przy okazji zakupu tego typu elementów. Zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem!
czytaj więcej
post
03 luty, 2020
Praktyczne i designerskie akcesoria do domu. Odkryj ogromny, aranżacyjny potencjał wieszaków
Jeszcze kilka lat temu wieszaki do domu stanowiły jedynie praktyczny dodatek, który zastosowanie znajdował w niemalże każdym przedpokoju. Dziś tego typu akcesoria często nazywane są drobnymi dziełami sztuki, a maestria w wykonaniu takich elementów może stanowić o sile aranżacji pokoju lub salonu, gdzie przyjmowani są goście. Sprawdź, dlaczego warto poświęcić nieco więcej czasu na wybór odpowiednich haczyków. Przedstawiamy zestawienie najbardziej kreatywnych wieszaków z asortymentu sklepu internetowego Malo Design. Znajdź swój wymarzony model!
czytaj więcej
post