Dodatkowe funkcjonalności stolików kawowych, które bardzo Ci się przydadzą. Zobacz, czego szukać!
16 wrzesień, 2019

Mając do dyspozycji ściśle ograniczoną przestrzeń, podczas urządzania domu trzeba wybierać praktyczne rozwiązania. Co najważniejsze: wysoką użyteczność da się pogodzić z wysmakowaną stylistyką, co najlepiej widać po znakomitych produktach z asortymentu Malo Design. Dziś skupimy się na nowoczesnych stolikach kawowych: wiele z nich wygląda niepozornie, ale okazuje się mieć kilka funkcjonalnych rozwiązań, o których mało kto by je podejrzewał.

Zgrabna przegródka albo pojemnik nadadzą się idealnie do dyskretnego przechowywania paru rzeczy

Prawdopodobnie najczęściej spotykanym uzupełnieniem do mebli z tej kategorii są półki oraz innego rodzaju schowki, umieszczone poniżej głównego blatu. Niby niewiele, ale przy codziennym użytkowaniu sprawdza się znakomicie. Nasze stoliki kawowe nowoczesne okazują się bardzo pomocne w trzymaniu przedmiotów codziennego użytku w zasięgu ręki. Obojętnie, czy to będzie cukier i inne dodatki do kawy, czy raczej książki, gazety albo piloty do sprzętu RTV w salonie. Bardzo nieszablonową propozycją z katalogu Malo Design będzie stolik w kształcie... kosza. W środku spokojnie zmieszczą się np. poduszki albo koc. Na tym nie koniec: meble takie jak Oslo Gold posiadają zdejmowany, okrągły blat – do czego można coś takiego wykorzystać? Choćby jako podręczną tacę do podawania gościom poczęstunku. I jeszcze ważna uwaga! Wprawdzie niektóre meble wyglądają, jakby mogły zastąpić pufy, taborety i inne siedziska, to producenci z reguły stanowczo zaprzeczają, by się do tego nadawały.

Sklep Malo Design oferuje nowoczesne stoliki kawowe w wyjątkowo przystępnych cenach

Powyższe przykłady bardzo wyraźnie pokazują, jak wiele ciekawych pomysłów mają współcześni projektanci. Co dla konsumentów w tym wszystkim najważniejsze, spora część niestandardowych idei znajduje faktycznie przydatne zastosowanie. Takie rozwiązania, łączące w sobie rozszerzone walory użytkowe z odważnym designem i przyciągającym wzrok wyglądem, od pewnego czasu właściwie wyłącznie zyskują na popularności. Zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak też przedsiębiorców – zwłaszcza z sektora HoReCa, czyli właścicieli hoteli, restauracji, galerii handlowych etc. Sprzedawane przez Malo Design nowoczesne stoliki kawowe spełnią nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić do przeglądania bogatego, nadzwyczaj zróżnicowanego asortymentu sklepu. Polecamy również bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie nasuwające się pytania.