home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

26 sierpien, 2019

Kilka słów na temat coraz popularniejszego wellness w projektowaniu wnętrz. Sprawdź, które nowoczesne meble będą najlepsze!

Tytułowe pojęcie kojarzy się przede wszystkim z luksusowymi ośrodkami wypoczynkowymi oraz zabiegami kosmetycznymi. Jednak jego znaczenie jest znacznie szersze – chodzi bowiem o styl życia, w którym na pierwszym miejscu stawia się własne potrzeby i dobry nastrój. To oczywiście spore uproszczenie, ale w Malo Design w pełni rozumiemy, co się za tym kryje. Moda na wellness nie mogła ominąć urządzania domów i mieszkań, w związku z tym przygotowaliśmy parę przydatnych porad na ten temat.

Twoje dobre samopoczucie to nasz priorytet. Podpowiadamy, jak wykorzystać ograniczoną przestrzeń

Każde pomieszczenie ma ściśle określone wymiary, a dokupowanie kolejnych sprzętów i „niezbędnych” gadżetów pochłania coraz więcej miejsca. W efekcie mieszkanie staje się zagracone, nieuporządkowane, co z pewnością nie sprzyja zasłużonemu odpoczynkowi. Warto dokładnie się zastanowić, jakie zmiany pozwoliłby uzyskać sporo wolnej przestrzeni. Naszym klientom dostarczamy meble nowoczesne o niebanalnym wyglądzie, a zarazem niezwykle użyteczne. Wymiana fotela czy stolika kawowego na praktyczniejszy, na przykład składany model, błyskawicznie przyniesie odczuwalne efekty. W sklepie Malo Design mamy kilka takich przydatnych akcesoriów – polecamy zerknąć do naszego katalogu. Kiedy dysponuje się niewielkim obszarem warto zadbać o dokładne rozdzielenie poszczególnych stref. Nie ma mowy o wygodzie i wellness, jeżeli uwagę będą rozpraszać zbędne elementy albo sprzęty, które kojarzą się z niekoniecznie przyjemnymi obowiązkami domowymi.

Meble nowoczesne i funkcjonalne wcale nie muszą kosztować fortuny. Malo Design gwarantuje przystępne ceny

W tym celu przydają się rozmaite schowki, których na pierwszy rzut oka niejednokrotnie zupełnie nie widać. Dostępne miejsce należy wykorzystywać do maksimum, co bez stosownych akcesoriów może się okazać zwyczajnie niewykonalne. Pewnie teraz wielu naszych Czytelników pomyślało się, że za takie niezwykłe produkty trzeba zapłacić prawdziwą górę pieniędzy. W sklepie Malo Design wygląda to zupełnie inaczej. Oferowane przez nas nowoczesne meble – przede wszystkim fotele, krzesła, hokery oraz różnego rodzaju stoły i stoliki kawowe – charakteryzują się przystępnymi cenami. Zwłaszcza po uwzględnieniu mistrzowskiej jakości wykonania, która po prostu nie ma sobie równych. Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Gwarantujemy, że z naszymi meblami urządzisz swoje prywatne wellness w zaciszu własnego domu lub mieszkania.