home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
02 wrzesień, 2019
Meble ogrodowe wymieniasz praktycznie co sezon? Skończ z tym i dowiedz się, jak odróżnić sprzęt na lata od tandety

Nie ma rzeczy niezniszczalnych – każde wyposażenie prędzej czy później straci swoje cechy nowości. Kiedy dokładnie to się stanie, zależy przede wszystkim od warunków i intensywności użytkowania. Dotyczy to również mebli, w szczególności przeznaczonych do ogrodu, gdyż są wystawione na oddziaływanie silniejszych czynników zewnętrznych. W Malo Design znamy sekret długowieczności tego rodzaju akcesoriów i wiemy, jakie produkty zaoferować naszym Klientom.

Nowoczesne krzesła powstają z zaawansowanych materiałów, o znacząco podwyższonej odporności na kaprysy pogody

Wszystko zaczyna się od surowców, jakich producenci używają do wykonywania swoich wyrobów. Właściwości tworzywa w największym stopniu determinują żywotność mebli oraz optymalny sposób ich przechowywania czy konserwowania. Rzecz jasna w tym zakresie bezkonkurencyjne są zaawansowane materiały plastikopodobne. Dostępne w naszym sklepie krzesła nowoczesne wyróżniają się niespotykaną wytrzymałością. Siedziska z odpowiednio dobranego polipropylenu są bardzo odporne na deszcz oraz promieniowanie UV. Dzięki temu meble ogrodowe zachowują oryginalną głębię koloru nawet po upływie wielu lat. Odróżnienie krzesła z pewnym „przebiegiem” od takiego, które właśnie opuściło fabrykę, wymaga niezwykle dokładnego przyjrzenia się najmniejszym detalom. Oczywiście w Malo Design sprzedajemy wyłącznie nowe meble i akcesoria najwyższej jakości. Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę oraz zapoznawania się z najnowszymi produktami!

Naturalne materiały wcale nie muszą niszczeć. Wystarczy porządne wykonanie oraz systematyczna pielęgnacja

A co mają zrobić zwolennicy drewna czy plecionki? Dla takich Klientów również przygotowaliśmy szereg niezwykle interesujących propozycji. Warto zwrócić uwagę szczególnie na nasze nowoczesne krzesła rattanowe. Roślinny materiał prezentuje się bardzo szykownie i jest wyjątkowo przyjemny w dotyku. Co równie istotne, dobrze znosi wpływ czynników atmosferycznych – trzeba go tylko w odpowiedni sposób pielęgnować. W razie potrzeby nasi pracownicy wszystko wytłumaczą i pokażą krok po kroku, jak należy dbać o meble z naturalnych materiałów. Warto dodać, iż spora część krzeseł z asortymentu Malo Design charakteryzuje się praktyczną uniwersalnością. Równie dobrze sprawdzą się w aranżacjach ogrodowych, jak też przy urządzaniu reprezentacyjnych pomieszczeń wewnątrz domu. Elegancki wygląd i niepowtarzalna estetyka sprawiają, że designerskie meble doskonale pasują do wielu różnorodnych stylizacji. A to, że przy okazji gwarantują wysoki poziom komfortu, stanowi ich kolejny niepodważalny atut.