home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
19 październik, 2021
Pomoc w doborze mebli do wnętrza

Zakup mebli do wnętrza dla wielu osób może stanowić wyzwanie. W Malo Design oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu mebli pasujących do wybranej aranżacji oraz kolorystyki. Dzięki nam dowiesz się, jak dobrać meble do wnętrza i dopasujesz kolor ścian do pozostałych elementów wyposażenia.

Jakie meble do wnętrza będą najlepsze?

Odpowiedź na pytanie, jak dobrać meble do wnętrza wcale nie jest taka prosta. Obecnie w sklepach można znaleźć wiele mebli w różnym stylu, dlatego wybór odpowiedniego produktu może sprawić problem wielu osobom. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy projektantów wnętrz lub obsługi sklepów meblowych. W Malo Design oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu aranżacji przestrzeni. Pomagamy klientom w takich kwestiach jak znalezienie mebli pasujących do danego rodzaju wnętrza, a także wybór spójnej kolorystyki wszystkich elementów wyposażenia. Dzięki naszemu wsparciu dowiesz się, jak dopasować kolor ścian do mebli oraz poznasz najnowsze trendy urządzania przestrzeni. W zespole Malo Design pracują doświadczeni specjaliści, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziemy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Profesjonalna pomoc Malo Design

Jeśli stoisz przed wyborem aranżacji mieszkania i zastanawiasz się, jakie meble do wnętrza będą najlepsze, skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów stworzonych według najnowszych trendów urządzania wnętrz, a nie każdy ma czas i możliwości na zapoznanie się z nimi wszystkimi. Aby dobrać meble do wnętrza, trzeba się również wykazać dużym wyczuciem estetyki i znajomością zasad planowania przestrzeni, co może stanowić wyzwanie dla wielu osób. W Malo Design z przyjemnością pomagamy klientom w dopasowaniu elementów wystroju do ich wizji. Dzięki nam dowiesz się, jaki kolor ścian pasuje do drewnianych mebli, a także wybierzesz tapetę spójną stylem z tkaniną obiciową mebli. Z myślą o Twoich potrzebach oferujemy również możliwość przetapicerowania i przemalowania nóżek wybranych modeli. Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule.

Kolor mebli a kolor ścian

Dopasowanie kolorystyczne to kluczowy aspekt każdej aranżacji. Ściany stanowią bazę dla wybranego stylu wnętrzarskiego i zarazem tło dla mebli, dlatego powinny tworzyć zgrany duet z elementami wyposażenia. Odpowiednio dobrany kolor ścian czy tapet podkreśli charakter naszego wnętrza, a także optycznie powiększy pomieszczenie. Chcesz wiedzieć, jak dobrać kolor ścian do mebli? Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie, dlatego możesz polegać na doświadczeniu Malo Design. Nasi klienci bardzo często pytają nas, czy do danej tapety pasuje określona tkanina lub proszą o dopasowanie krzesła pod kolor ścian. Zawsze chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i pomagamy wybrać produkt spójny z wybranym stylem aranżacji wnętrza. Aby skontaktować się z doradcami Malo Design, odwiedź naszą stronę internetową.

Pomysły na dopasowanie mebli do wnętrza

Dobierając meble do wnętrza, możesz czerpać inspiracje z wielu trendów wnętrzarskich. Obecnie bardzo modne są aranżacje w stylu industrialnym. Jest to trend polegający na wykorzystywaniu minimalistycznych elementów wyposażenia oraz stonowanej kolorystyki. Do równie popularnych pomysłów na urządzanie przestrzeni możemy zaliczyć estetykę glamour, w której dominują eleganckie dodatki w złotym kolorze i pluszowe tkaniny. W ostatnim czasie na popularności zyskuje również styl eklektyczny. Polega on na łączeniu ze sobą mebli utrzymanych w różnych klimatach wnętrzarskich i pochodzących z różnych epok. Jeśli zastanawiasz się, jak łączyć stare meble z nowymi, eksperci z Malo Design chętnie pomogą Ci odpowiedzieć na to pytanie. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które sprawdzą się w stylu eklektycznym, między innymi stolik kawowy VEGA B z marmurowym blatem oraz złotymi nóżkami. Planując aranżację wnętrza w oryginalnym stylu, można również poprosić o pomoc profesjonalnego architekta wnętrz. Informacje na temat tego, dlaczego warto skorzystać z jego doradztwa, znajdziesz w tym artykule.