Praktyczne i designerskie akcesoria do domu. Odkryj ogromny, aranżacyjny potencjał wieszaków
03 luty, 2020

Jeszcze kilka lat temu wieszaki do domu stanowiły jedynie praktyczny dodatek, który zastosowanie znajdował w niemalże każdym przedpokoju. Dziś tego typu akcesoria często nazywane są drobnymi dziełami sztuki, a maestria w wykonaniu takich elementów może stanowić o sile aranżacji pokoju lub salonu, gdzie przyjmowani są goście. Sprawdź, dlaczego warto poświęcić nieco więcej czasu na wybór odpowiednich haczyków. Przedstawiamy zestawienie najbardziej kreatywnych wieszaków z asortymentu sklepu internetowego Malo Design. Znajdź swój wymarzony model!

Nowoczesne wieszaki. Zobacz, w jakich przypadkach sprawdzą się takie akcesoria do domu

Bywają nowoczesne lub nawiązują do klasycznych wyrobów sprzed kilkunastu lat. Czarno-białe, minimalistyczne lub zaskakująco duże, charakteryzujące się jaskrawymi kolorami. Tak prezentują się współczesne wieszaki na ubrania. Elementy, które od dawna znajdowały zastosowanie w domu, przeżywają dziś prawdziwy renesans popularności, a ich funkcjonalność nie ogranicza się tylko do utrzymywania torebek, bluz, kurtek czy drogocennych płaszczy. Nowoczesne akcesoria do domu w postaci wieszaków zachwycają walorami estetycznymi. Coraz częściej wykorzystuje się je do zdobienia przestrzeni. Zdarzają się przypadki, w których tego typu detal potrafi zastąpić obraz lub zamknięty w antyramie plakat. Wieszak na odzież wierzchnią pełni więc funkcję dodatku dwa w jednym, stanowiąc nieszablonową ozdobę.

Przemyć trochę miasta do wnętrza mieszkania. Oto urbanistyczne akcesoria w postaci wieszaków

Jako doświadczeni sprzedawcy doskonale zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego potencjału, jaki drzemie w tradycyjnych wieszakach na ubrania. W asortymencie sklepu Malo Design znajdziesz chociażby serię Rubik, która została zainspirowana londyńskimi liniami metra. Charakterystyczna przeplatanka została wzbogacona o dziesięć haczyków, które odzwierciedlają kolejne stacje. Taki dodatek z całą pewnością urozmaici każdą jednokolorową ścianę. Urbanistyczna stylistyka stanowi także o sile designu wieszaka typu Ivera. Kreatywny obrazek o wypukłej formie posiada uchwyty będące integralną częścią panoramy miasta. Świetny dodatek zarówno do przedpokoju, jak i salonu.

Nie tylko funkcjonalne, ale również kreatywne. Poznaj pozostałe akcesoria do domu Malo Design

Naszym klientom dostarczamy również wieszaki w innej, nieszablonowej formie. Doskonałym przykładem takiego produktu jest linia Tolo, czyli praktyczne i efektowne uchwyty w formie kilku wspinających się po ścianie ludzików. Jest to element wystroju świetnie sprawdzający się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w salonie czy chociażby przestrzeni zaaranżowanej na biuro. Duża swoboda w rozmieszczeniu wieszaków otwiera spore pole do popisu przed kreatywnymi osobami. Jesteśmy przekonani, że akcesoria Tolo wywołają u Ciebie i Twoich gości prawdziwy efekt „wow”!