home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
26 sierpien, 2021
Regulamin akcji #maloinspiruje

Regulamin akcji #maloinspiruje

1. Aby wziąć udział w akcji #maloinspiruje musisz mieć ukończone 18 lat.

2. Wyślij nam 3 zdjęcia swoich wnętrz z wykorzystaniem mebli MaloDesign.

3. Robiąc zdjęcia, zadbaj o dobre oświetlenie oraz wysoką jakość zdjęć. Przed akceptacją Twojego udziału w akcji sprawdzimy, czy zdjęcia są wystarczająco dobrej jakości. Jeśli nie, poinformujemy Cię o tym dosyłając dodatkowe instrukcje, jak dobrze wykonać zdjęcie.

4. Zdjęcia muszą zostać wysłane na adres mailowy biuro@malodesign.pl w formie załącznika. W tytule maila musisz zawrzeć słowa “MaloDesign inspiruje”. Dopuszczalne formaty zdjęć: .jpg, .png, .raw.

5. Biorąc udział w akcji zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MaloDesign Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Atramentowej 11, 55-040 Kobierzyce NIP 8961550728, wpisana przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000614764 , kapitał zakładowy: 5000 zł. biuro@malodesign.pl, +48 433 433 000.

6. Biorąc udział w akcji zgadzasz się na wykorzystanie Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej oraz social mediach należących do firmy MaloDesign sp. z o.o. na platformach takich jak: TikTok, Facebook, Instagram.

7. Po zaakceptowaniu Twojego udziału w akcji wyślemy Ci kod zniżkowy: -10% do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie internetowym malodesign.pl. Kod obowiązywać będzie do 31.12.2021r. Aktualnie wprowadzamy zmiany na stronie internetowej, dlatego by mieć możliwość wykorzystania kodu w naszym sklepie internetowym, wyślij do nas maila na biuro@malodesign.pl z opisem zamówienia, dołączając w mailu informację o posiadanym kodzie zniżkowym.

8. By wziąć udział w akcji wyślij nam zdjęcia do 30.11.2021r.


Regulamin konkursu #maloinspiruje

Lubisz dzielić się historiami w social mediach? Opublikuj zdjęcia Twoich wnętrz na Instagramie i w opisie odpowiedz na pytanie:

Dlaczego wystrój wnętrz jest dla Ciebie ważny? Dodaj hasztagi #malodesign #malolovers #maloinspiruje oraz zaobserwuj profil @malodesign.pl.

By wziąć udział w konkursie musisz:

1. Dodać minimum 1 zdjęcie na platformie Instagram.

2. Dodać opis zawierający odpowiedź na pytanie: Dlaczego wystrój wnętrz jest dla Ciebie ważny? W opisie muszą znajdować się również hasztagi: #malodesign #malolovers #maloinspiruje.

Pamiętaj, by pomiędzy # (hasztagiem), a słowem nie znajdowała się spacja.
Niepoprawnie:
# maloinspiruje
Poprawnie:
#maloinspiruje

3. Opublikować zdjęcie w terminie od 1.09.2021r. do 30.11.2021r.
4. Zaobserwować profil @malodesign.pl na Instagramie.

5. Losowanie odbędzie się 2.12.2021r. Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu losowania do 10.12.2021r. w przypadku wzięcia udziału w konkursie przez dużą liczbę uczestników.


Masz jakieś pytania w sprawie regulaminu konkursu lub akcji promocyjnej. Napisz do nas wiadomość na biuro@malodesign.pl.