home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
04 kwiecień, 2022
Moda wielkanocna z Malodesign

Stylowe wnętrza na Wielkanoc. Jak udekorować dom na święta?

Wiosna to wyjątkowa pora roku. Przyroda budzi się do życia z zimowego snu, dni stają się dłuższe, a Słońce coraz częściej pojawia się na niebie. Ten wiosenny okres kojarzy nam się także z nadchodzącymi wielkimi krokami świętami Wielkanocnymi, które spędzamy w rodzinnym gronie. Ugoszczenie najbliższych przy świątecznym stole może stanowić wyzwanie, dlatego dobrym pomysłem jest przemyślenie organizacji rodzinnego spotkania. Póki mamy jeszcze trochę czasu, warto zastanowić się, jak przygotować swoje mieszkanie na zbliżające się święta. Jak, w morzu inspiracji, znaleźć rozwiązanie idealne dla naszego nowoczesnego wnętrza? Czy ozdoby wielkanocne mogą być stylowe i designerskie? Zdradzimy Ci kilka pomysłów, jak stworzyć niezwykły wiosenny klimat w Twoim domu.

Wiosenny wystrój w stylu glamour

Przygotowując wnętrze na święta wielkanocne należy pamiętać o tym, aby meble czy ozdoby były przede wszystkim funkcjonalne i ponadczasowe. Uniwersalne elementy wystroju sprawdzą się także przy okazji innych uroczystości, a to pozwoli nam zaoszczędzić niepotrzebnych wydatków. Nic tak nie kojarzy się z wiosną jak pastelowe kolory. Możesz mieć pewność, że dobranie mebli w tych wesołych barwach nada mieszkaniu świeżości i nastroi pozytywnie każdego gościa. Aby przełamać delikatność pasteli, warto pomyśleć nad dodatkami w kolorze złota. W MaloDesign znajdziesz Krzesła Palermo Gold Velvet, które idealnie dopełnią jasne, wiosenne wnętrze. Dla osób, które cenią sobie wygodę i zawsze chcą czuć się wyjątkowo, mamy w naszym sklepie coś specjalnego - Fotel Haris Gold. Stylowym dodatkiem do pastelowego wnętrza i mebli będą długie, delikatne zasłony. Nie zapominajmy o obecności świeżych kwiatów, takich jak tulipany czy żonkile.

Jak ozdobić stół na wielkanocne śniadanie?

Koronnym punktem świąt jest wielkanocne śniadanie. Po udekorowaniu wnętrza nadchodzi pora na przygotowanie stołu, przy którym zasiądziemy całą rodziną do posiłku. Ze względu na wygodę naszych gości warto, aby stół znalazł się w centrum pomieszczenia. Jeśli planujesz ugościć całą rodzinę, dobrym pomysłem będzie zakup nowego stołu. Mebel ten to inwestycja na długie lata, dokonaj więc mądrego wyboru. Warto, aby był on rozkładany w zależności od potrzeb, tak jak designerski Stół Alaras rozkładany 140-200x85 biały. Kolejnym elementem jest wybór zastawy i udekorowanie stołu. Minimalistyczny biały obrus i zastawa w tym samym kolorze nie zawiedzie nas nigdy, ale możemy dać ponieść się wodzy fantazji i skorzystać z kolorowych elementów, takich jak pastelowe bieżniki czy wiklinowe podkładki pod talerze.

Designerskie dodatki do wnętrz na Wielkanoc

Tegoroczne dekoracje wielkanocne mocno nawiązują do trendów z ubiegłych lat. Powracamy do wspomnianych pasteli, ale też do koloru zielonego, do obecności dużej ilości roślin i kwiatów oraz elementów wiklinowych. A te są synonimem wielkanocy! Koszyczki mogą posłużyć za doniczki do liściastych roślin - z pewnością będą pięknym elementem wiosennego wnętrza. Nie zapomnijmy o wazonach ze świeżymi kwiatami i kolorowych serwetkach. Możemy też zabawić się w artystów i zafarbować jajka na wesołe pastelowe kolory. Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do Wielkanocy, zajrzyj do naszego sklepu, w którym znajdziesz wiele wiosennych propozycji.