home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Tekstylia

Do aranżacji wnętrza wykorzystuje się nie tylko meble, ale także rozmaite dodatki. To one tak naprawdę nadają pomieszczeniu pożądanego charakteru i sznytu. Jednym z kluczowych elementów pozwalających na tworzenie dekoracji są tkaniny. Poszewki, narzuty czy zasłony wykonane z odpowiednich materiałów potrafią całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia. Mając to na uwadze, Malodesign posiada w ofercie chociażby stylowe kapy na łóżko sypialniane oraz narzuty na sofy do salonu, aby dom zyskał niepowtarzalny charakter.

Podkreśl charakter swojego domu

Salon to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu; pełni również funkcję reprezentacyjną w czasie wizyt gości. Dobór narzuty na sofy do salonu jest zatem istotny. Jako często używana powinna nie tylko dobrze wyglądać, ale także być praktyczna. W naszym sklepie znajdziesz okrycie, wykonane z wysokiej jakości poliestru, który dzięki odporności na zagniecenia zawsze będzie się dobrze prezentował. Dodatkowo ze względu na budowę włókien, nie chłonie wody, a co za tym idzie, trudniej powstają na nim plamy. Takie właściwości pozwalają na dłuższe utrzymanie czystości.

Wyjątkowym dodatkiem są kapy na łóżko sypialniane. Wykonane z miękkiej mikrofibry pozwalają nadać sypialni przytulnego charakteru. Są stosunkowo lekkie, ale przy tym ciepłe. Idealnie zatem sprawdzą się jako pled podczas wieczoru filmowego.

Malodesign oferuje kapy na łóżko sypialniane oraz narzuty na sofy do salonu, które łączą w sobie funkcjonalność i styl. Szeroka gama barw, w jakich występują pozwoli dobrać tkaninę wpasowującą w każdą aranżację. Pastelowa zieleń lub błękit podkreślą skandynawski minimalizm, zaś odważna czerwień będzie ciekawym elementem nowoczesnego loftu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.