home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Biurka

Znajdź nowoczesne biurko domowe, które odmieni Twój gabinet

W niedbale urządzonym wnętrzu niechętnie spędza się czas, a tym bardziej pracuje. Zbyt wiele elementów, natłok stylów i krzykliwych kolorów skutecznie rozpraszają i odstraszają. Zamiast przypadkowych kombinacji, proponujemy Ci sprawdzone rozwiązanie – biurko nowoczesne. Nazwij je, jak tylko chcesz: biurko design lub po prostu nowoczesny model o unikatowej formie. Najważniejsze, aby wyglądem wpisywało się ono we wnętrze Twojego mieszkania, a konstrukcją odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

Design dla wszystkich

Designerskie biurka to nietuzinkowe meble, które ułatwią zaaranżowanie funkcjonalnej przestrzeni do pracy. Sprawdzą się tak samo dobrze w domu, jak i w biurze. Z udogodnień, jakie ma do zaoferowania designerskie biurko, mogą korzystać zarówno zapracowani dorośli, jak również małe dzieci i pilni studenci. Minimalistyczna forma, jaka cechuje modele skandynawskie, zapewni duży i funkcjonalny blat, jednocześnie wpasowując się w każdy wystrój.

Malo Design oferuje designerskie biurka wykonane z wysokiej jakości materiałów. Blaty w naszych meblach to solidna płyta MDF lub lite drewno dębowe. Stelaż lub nogi, na których się opierają, mogą być drewniane lub stalowe. Wybór zależy od Twoich preferencji. To samo tyczy się wykończenia. Biurko nowoczesne może być matowe lub połyskujące. Występuje też możliwość połączenia stonowanego drewnianego blatu ze stalowymi nogami, malowanymi proszkowo. Bez względu na materiał, możesz wybrać rozmiar dopasowany do wnętrza domowego gabinetu lub pokoju dziecięcego. Biurko nowoczesne daje również możliwość wykorzystania go w sypialni, na przykład jako prosta i elegancka toaletka.

Nowoczesne biurka wyróżnia przede wszystkim ich oryginalny wygląd. Swoją prostotą nadają każdemu wnętrzu klasy. Ciekawym rozwiązaniem, dla każdego kto ceni sobie ciekawe rozwiązania, jest biurko z załamanym blatem. Drewniany blat załamany z dwóch stron i osadzony na prostych, stalowych nogach, to masywny wygląd z boku, a delikatny od frontu.

Nowoczesne biurko to wygoda pracy

W naszym sklepie znajdziesz designerskie biurko, które swoją formą odpowie na Twoje zapotrzebowanie. Szeroki blat pozwoli zorganizować przestrzeń do pracy, w taki sposób, aby wszystko co potrzebne było pod ręką. Model z pojemną szufladą zapewni dodatkowe miejsce na dokumenty i materiały, z których w danym momencie nie korzystasz. Biurko nowoczesne jest zaprojektowane tak, aby umożliwić zachowanie porządku i estetyki pracy, a jednocześnie zadbać o Twoją wygodę. Możesz na przykład wybrać takie z relingiem wystającym ponad blat. Przez powieszenie na nim półki na przybory biurowe, zyskasz miejsce na samym blacie. Komfort pracy przy odpowiednio zaprojektowanym biurku jest znacznie większy, niż kiedy siedzi się przy nieumiejętnie sklejonych deskach.

Design biurko z naszego sklepu zapewni Ci perfekcyjne warunki do pracy i pozytywnie wpłynie na wygląd pokoju, w którym postawisz ten wyjątkowy mebel. Spraw sobie designerskie biurko do domu i już nigdy więcej nie trać zdrowia, siedząc przy źle zaaranżowanym stanowisku. Zasługujesz na znacznie więcej, dlatego wybierz nowoczesne biurko design! Spójrz na nasze designerskie biurka domowe i znajdź coś dla siebie.