home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Fotele biurowe

Designerski fotel biurowy

 

Znajdź idealny fotel do swojego biura

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek biuro bez krzeseł lub foteli. Czy jest to biuro domowe, firmowe, czy nawet dziecięcy pokój z biurkiem, w każdym z nich stoją krzesła biurowe lub fotele biurowe. Ważne, aby ten z pozoru niepozorny mebel, na którym często przychodzi spędzić długie godziny, był odpowiednio dopasowany. Sklep Malodesign wychodzi naprzeciw tej potrzebie, udostępniając w swojej ofercie designerskie fotele biurowe. Znajdujemy się we Wrocławiu, ale dostawy realizujemy na terenie całej Polski.

Fotel biurowy musi być wygodny

Podstawową cechą jaką powinien spełniać fotel biurowy jest oczywiście wygoda. Dobór odpowiednio wyprofilowanego oparcia, podłokietników na odpowiedniej wysokości i wygodnego siedziska, aby tworzyły jedną spójną i funkcjonalną całość, jest tu kluczowy. Nasz sklep w swojej ofercie posiada fotele biurowe, które spełniają ten warunek.

Wykorzystane w naszych meblach nowoczesne rozwiązania zapewniają najwyższą wygodę użytkowania. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, z podparciem odcinka lędźwiowego oraz regulacją wychylenia, pozwala na ułożenie go w pozycji dostosowanej do indywidualnego użytkownika. Atutem, jaki posiadają fotele biurowe przez nas oferowane, jest niewątpliwie funkcjonalny system regulacji wysokości nie tylko całego krzesła, ale też samych podłokietników. Dodatkowo umiejscowiona w pobliżu stawu biodrowego oś obrotu (jak w fotelu biurowym Vesta), pozwala na zachowanie wygodnej pozycji przy każdym kącie siedzenia. Równie praktyczną cechą niektórych modeli jest zastosowanie jako obicia siatki Mesh. Dzięki swojej strukturze zapewnia swobodny przepływ powietrza, a to sprawia, że korzystanie z krzesła biurowego zapewnia pełen komfort pracy. Nowoczesne meble muszą też być wytrzymałe. Dlatego podstawy, na których trzymają się nasze krzesła biurowe, wykonane są z wysokiej jakości nylonu, aluminium lub metalu. Materiały te idealnie sprawdzają się w mechanizmach obrotowych, zapewniając ich długotrwałe funkcjonowanie.

Designerskie krzesło biurowe

Internet obfituje w strony, na których sklepy przedstawiają swoje „spojrzenie” na krzesło biurowe. Design jednak nie zawsze idzie w parze z jakością. Aby móc uznać fotel biurowy za designerski, musi mieć w sobie to „coś”, co trafi w nawet najbardziej wysublimowany gust. Firma Malodesign oferuje modele proste, które posłużą osobom z tradycyjnym podejściem do wystroju wnętrza, jak również tym bardziej ekstrawaganckim. Model Alaska, ze swoją prostą bryłą,
w klasycznym czarnym obiciu, zamocowanym na delikatnej stalowej podstawie, idealnie wpasuje się w minimalistyczny styl biura. Pax z kolei, ze swoim oryginalnym kształtem i kolorem, sprawdzi się w miejscach z większym polotem. Nasze krzesła biurowe posiadają obicia między innymi ze skóry włoskiej, eko-skóry, jak również wspomnianej już siatki Mesh, zależy jaki designerski fotel biurowy wybierzemy. W swojej ofercie posiadamy także krzesła biurowe, które łączą czarne skórzane obicie z drewnem (dokładnie sklejką w kolorze orzecha). Sprawia to iż krzesło wygląda elegancko, a cała przestrzeń zyskuje nowoczesne oblicze. Wykonanie obicia może być gładkie lub
z wyraźnie zaznaczonymi przeszyciami. W zależności od modelu, w naszej ofercie, można znaleźć różne warianty kolorystyczne (jak na przykład krzesło biurowe Fan).

Ile osób, tyle pomysłów

Idąc za tą myślą, w naszym sklepie oferujemy modele, dzięki którym fotele biurowe mogą być tworzone na indywidualne zamówienie. Daje to możliwość połączenia dowolnego materiału
i koloru obicia, z rodzajem i kolorem stelaża w sposób, który dopasuje się do konkretnego wnętrza.

Designerski fotel biurowy to swego rodzaju wizytówka użytkownika. Odpowiednio dobrany, nie podkreśli perfekcję wystroju wnętrza. Nowoczesne krzesła biurowe mają niejako wpisaną w swoją specyfikę funkcję reprezentacyjną. Sklep Malodesign wyróżnia się wśród innych przez połączenie stylu i funkcjonalności w swoich produktach. Precyzja wykonania sprawdza się nie tylko na tak wymagającym rynku, jakim jest Wrocław (w którym znajduje się nasz sklep), ale w całej Polsce.