home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Fotele skórzane

Eleganckie fotele skórzane

Fotel skórzany to wyjątkowy mebel, bez którego ciężko wyobrazić sobie eleganckie wnętrze czy gabinet. Wygodny fotel zapewnia komfort i pozwala nam na wypoczynek, ponadto gwarantuje nam spokój i intymność. To ten rodzaj mebla, który obok estetyki, daje nam również trwałość na lata, dzięki porządnemu wykonaniu i odpowiedniemu rodzajowi skóry. Ponadczasowy model fotela skórzanego sprawi, że każde wnętrze będzie prezentowało się wykwitnie i luksusowo.

Fotel skórzany do salonu

Odpowiednio dobrany fotel skórzany do salonu, nada mu designerskiego charakteru i elegancji, bowiem nie ma nic bardziej ponadczasowego, niż skórzany mebel umiejscowiony w honorowym punkcie pokoju gościnnego. Fotele skórzane idealnie wpisują się także w nowoczesny styl, nadając mu powiewu luksusu. Skórzany fotel będzie idealnym uzupełnieniem sofy i stolika. Możemy wybrać klasyczną brązową skórę, lub szlachetną czerń - wszystko zależy od naszego gustu i pomysłu na wnętrze.

Skórzany fotel wypoczynkowy

Ciężko wyobrazić sobie spokojny wieczorny relaks bez wygodnego fotela. To dzięki komfortowi, jaki daje nam skórzany mebel, możemy zapomnieć o stresie i ciężkiej pracy i oddać się błogiemu odpoczynkowi. Podparcie rąk i dopasowany do fotela podnóżek pozwoli nam i naszym gościom zrelaksować się w trakcie czytania książki czy oglądania telewizji. Dla większości z nas wygoda nie jest jedynym czynnikiem decydującym o wyborze fotela. Czasy, kiedy funkcjonalność nie szła w parze z estetyką, już dawno minęły. Dziś relaks kojarzy się z pięknem i elegancją. Wypoczynkowy fotel skórzany zdecydowanie łączy te dwa elementy i zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Fotel skórzany biurowy

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważną rolę pełni gabinet czy biuro. Jest to pomieszczenie, które musi być zarówno schludne i komfortowe na tyle, aby wygodnie było w nim pracować, oraz eleganckie i reprezentatywne - w końcu tu odbywają się spotkania biznesowe. Warto rozważyć zakup biurowego skórzanego fotela, który nada się zarówno do minimalistycznego wnętrza, jak i do wystroju nowoczesnego lub glamour. Skórzany fotel to szyk i klasa, naję powagi biznesowym wnętrzom. W ofercie Malodesign znajdziecie szeroką gamę eleganckich skórzanych foteli, pasujących do biura oraz salonu.