home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Armchairs with footrests

Fotel nowoczesny do salonu

 

Nowoczesny fotel z podnóżkiem do salonu

Brak czasu, ciągły pośpiech, długie siedzenie przy biurku to obecnie codzienność każdego z nas.
W tak wymagających czasach chwila relaksu jest na wagę złota. Idealnym do tego rozwiązaniem są fotele z podnóżkiem. Z pozoru niewielki mebel jest świetnym uzupełnieniem wyposażenia do salonu, do sypialni, czy nawet do biura. Nowoczesne fotele, które posiada w swojej ofercie sklep Malodesign, zapewnią relaks i sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.

Fotel-leżanka, jak niektórzy nazywają fotele z podnóżkiem, jak sama nazwa wskazuje składa się
z dwóch osobnych części – fotela i podnóżka. W komplecie tworzą mebel, który pozwala odpocząć nie tylko korpusowi ciała, ale również nogom. Mogą jednak występować oddzielnie. W wielu modelach podnóżek jest tak zaprojektowany, aby mógł służyć za osobne siedzisko (na przykład jako puf). Designerskie fotele cechuje niezwykła perfekcja wykonania w każdym detalu. Połączenie stylu i funkcjonalności to podstawy, które definiują fotele nowoczesne. Mały fotel do salonu, wygodny fotel do sypialni, fotel nowoczesny do biura – każdy dla naszego komfortu.

W swojej podstawowej budowie fotel z podnóżkiem składa się z korpusu i poduszek. W zależności od modelu poduszki mogą być osobną częścią lub być przytwierdzone do korpusu. Dla przykładu fotel do sypialni Mali, z grubymi welurowymi poduszkami na korpusie o obłym kształcie, podkreśli ciepły wystój. W biurze natomiast lepiej będzie pasował fotel nowoczesny, którego obicie znajduje się na korpusie ze sklejki w kolorze drewna. Jednym z najlepszych miejsc na postawienie fotelu
z podnóżkiem jest salon. Nowoczesne fotele idealnie uzupełniają przestrzeń dziennego pokoju. Ponadto, jako pomieszczenie w którym z reguły przyjmujemy gości, powinien dobrze reprezentować właściciela. Stąd umieszczenie fotelu obrotowego do salonu w domu jest świetnym rozwiązaniem. Fotel leżanka o prostym kształcie, w klasycznym kolorze podkreśli minimalistyczny styl, za to fotel do salonu o oryginalnej bryle (jak na przykład dostępny w naszym sklepie model Sidney) zwróci uwagę każdego gościa na nietuzinkowy gust gospodarza.

Szeroki wybór, różne możliwości

W naszym sklepie posiadamy designerskie fotele do salonu, których obicie może być wykonane
z weluru, eko-skóry lub skóry włoskiej. Aby fotel z podnóżkiem wyglądał lekko proponujemy gładkie obicie. Dla bardziej nowoczesnego efektu mamy fotele do salonu z dekoracyjnymi pikowaniami. Można także połączyć obie opcje. Designerskie fotele z guzikami na oparciu, fajnie nawiązując do stylu retro, idealnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Mały fotel do salonu to detal, który może znacząco wpłynąć na całokształt pomieszczenia.

Nowoczesne fotele to również umiejętne połączenie samego korpusu z podstawą. Dlatego też
w swojej ofercie posiadamy proste fotele do salonu osadzone na delikatnych w wyglądzie, ale stabilnych nogach. Jak też fotele obrotowe do salonu, których podstawa może być standardowo kilkuramienna lub przybrać kształt koła. Stelaże naszych foteli z podnóżkiem wykonane są przede wszystkim ze stali. Bardzo ciekawym modelem, według którego wykonywane są fotele do salonu,
a obok którego nie sposób przejść obojętnie, jest fotel z podnóżkiem Sidney. Nie tylko ma nietuzinkowy kształt korpusu, ale dodatkowo zamontowany jest na podstawie z giętej stali. Nadaje to wnętrzu niezwykle luksusowego wyglądu.

Sam podnóżek to nie tylko wykończenie całości, ale przede wszystkim mały mebel, który ma za zadanie dać odpocząć naszym nogom. Fotel-leżanka zasługuje na swoje miano właśnie dzięki tej małej części. W każdym z naszych zestawów obie części są wykonane w tym samym spójnym stylu, czy jest to fotel do sypialni, czy fotel do salonu. Fotele nowoczesne mają to do siebie, że obok kwestii wizualnych unowocześniają też samą funkcjonalność. Tak więc obok standardowych prostych podnóżków w naszej ofercie znajdują się również wyprofilowane pod pewnym kątem. Takie ustawienie zapewnia podparcie nóg w taki sposób, aby kolana nie były stale wyprostowane, a ich zgięcie nie wymagało napinania mięśni, w celu oparcia stopy. Fotele do salonu mają zapewniać nam komfort w każdym szczególe.

Designerskie fotele do salonu to elegancja i praktyka w jednym. Sklep Malodesign oferuje fotele nowoczesne, które wręcz przyciągają, aby na nich odpocząć. Po wyczerpującej pracy aż miło przysiąść z książką w wygodnym fotelu do sypialni i złapać chwilę dla siebie. Nowoczesne fotele
w biurze dają możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Dzięki swojej oryginalnej konstrukcji umożliwiają pracę na laptopie przy jednoczesnym odciążeniu kręgosłupa. Fotele
z podnóżkiem to idealne rozwiązanie dla każdej zapracowanej osoby.