home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

Dodatki na ogród

Masz własny kawałek ogrodu lub taras? Chcesz, aby rośliny w nim były nie tylko piękne, ale też uporządkowane? Jesteś w dobrym miejscu. Malodesign proponuje designerskie doniczki i stojaki, które ułatwią Ci to zadanie. Dzięki ich formie i materiałom, z których zostały wykonane, ogród zyska na estetyce i elegancji.

Praktyczne rozwiązania w ogrodzie

Doniczki ozdobne wykonane są z wysokiej jakości propylenu. Dzięki temu idealnie nadają się do wykorzystania na tarasie lub w ogrodzie, przez odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo utrzymanie ich w czystości jest łatwe i nie powoduje uszkodzeń. Również stojak, na którym umocowane są stylowe doniczki jest praktyczny. Wąska konstrukcja pozwala na częściowe zakopanie go w ziemi, co dodatkowo podnosi jego stabilność. Dużym atutem jest zamontowanie podstawek na doniczki na trzech różnych poziomach, w trzech równych kierunkach. Taki układ pozwala każdej z umieszczonych tam roślin korzystać ze światła słonecznego przez cały dzień.

Doniczki ozdobne do ogrodu

Doniczki ozdobne to obok praktyki również styl. Wykonane w kolorze białym i umieszczone na czarnym stojaku, w stonowany, ale wyraźny sposób podkreślają panującą w ogrodzie zieleń. Dla osób, które chciałyby dodatkowo postawić pojedyncze rośliny na parapetach lub na stoliku ogrodowym, proponujemy stylowe doniczki na drewnianych podstawkach. Minimalistyczna forma i klasyczne połączenie kolorów stanowi idealny sposób na zagospodarowanie kwiatów w ogrodzie.

Dzięki lekkiej i uniwersalnej budowie, doniczki ozdobne pasują do każdego gatunku roślin. Ciekawie będzie się w nich prezentować zarówno pnący bluszcz, barwnie kwitnący wrzos, a także nietuzinkowy kaktus. Jeśli z czasem zmieni się koncepcja aranżacji zieleni, designerskie doniczki pozwolą na przeniesienie konkretnej rośliny w dowolne miejsce.

Designerskie doniczki oraz stelaże do roślin pnących, to idealne uzupełnienie aranżacji do mebli ogrodowych. Prostota formy i nowoczesny styl dopełnią idealny obraz, ciekawie zagospodarowanej przestrzeni. Dzięki temu stworzysz miejsce, w którym z chęcią spędzisz czas ze znajomymi lub wypijesz kawę w pogodny dzień.

Przejrzyj ofertę naszego sklepu i wybierz stylowe doniczki do swojego ogrodu.