home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
Blog
Wszystkie kategorie
05 styczeń, 2022
Trendy aranżacyjne na rok 2022

Projektanci co roku proponują inne aranżacje. Trendy na rok 2022 pełne są nowatorskich rozwiązań, ale także kilku propozycji z roku poprzedniego. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Przedstawiamy aranżacyjne trendy warte uwagi!

05 styczeń, 2022
Regał na książki – jaki wybrać?

Regał na książki jest meblem, który powinien się znaleźć w mieszkaniu każdego miłośnika czytania. Wybierając go, trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Czym kierować się podczas zakupu regału? Przedstawiamy praktyczne porady.

05 styczeń, 2022
Idealny fotel – czy taki istnieje?

W salonie codziennie spędzamy wiele godzin w pozycji siedzącej. Istotny, zarówno dla naszego komfortu, jak i zdrowia jest rodzaj fotela wypoczynkowego. Jak wybrać idealny fotel do salonu? Podpowiadamy!

27 grudzień, 2021
Aranżacje sylwestrowe, czyli jak przystroić mieszkanie na nadejście Nowego Roku

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcemy spędzić go w gronie najbliższych, warto zorganizować imprezę w domu. Jak przystroić mieszkanie, aby spędzić miło czas i zachwycić wszystkich gości? Prezentujemy garść inspiracji!

27 grudzień, 2021
Styl nowoczesny – najważniejsze cechy

Śledząc wnętrzarskie trendy, nie można przeoczyć ogromnej popularności, jaką cieszy się nowoczesny styl mieszkania. Czym charakteryzuje się ta konwencja? Dlaczego jest tak uwielbiana? Sięgnij po garść inspiracji i dowiedz się jak urządzić dom w stylu nowoczesnym?

27 grudzień, 2021
Tapicerowane krzesła, które odmienią wnętrza

Krzesła w mieszkaniu to element, na który domownicy zaczynają zwracać coraz większą uwagę. Dzieje się tak, ponieważ musi być to mebel nie tylko funkcjonalny, ale również odpowiednio dobrany. Może on nadać wnętrzu niezwykłego charakteru. Dostępność krzeseł tapicerowanych w wielu wariantach pozwala na dobór odpowiedniego krzesła do każdej aranżacji.