wszystkie kategorie
19 październik, 2021
Pomoc w doborze mebli do wnętrza

Zakup mebli do wnętrza dla wielu osób może stanowić wyzwanie. W Malo Design oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu mebli pasujących do wybranej aranżacji oraz kolorystyki. Dzięki nam dowiesz się, jak dobrać meble do wnętrza i dopasujesz kolor ścian do pozostałych elementów wyposażenia.

czytaj więcej
post
19 październik, 2021
Jak dobrać tekstylia do wnętrza?

Dodatki wykonane z tkanin nadają wnętrzu charakteru, a przy tym zapewniają komfort i wygodę. Jako że w sklepach znajdziemy tekstylia utrzymane w różnej estetyce oraz wersjach kolorystycznych, ich wybór może stanowić wyzwanie. Jak dobrać poduszki do kanapy i czym kierować się podczas zakupu narzuty? Przedstawiamy praktyczne wskazówki.

czytaj więcej
post
19 październik, 2021
Różne meble, spójny styl? Jak zrobić to dobrze!

Jeśli chcesz zachować spójny styl wnętrza, łączenie mebli w różnych kolorach może stanowić wyzwanie. Z pomocą przychodzą eksperci Malo Design, którzy świadczą takie usługi jak przetapicerowanie i przemalowanie podstawy mebli na zamówienie klienta. Dzięki naszemu wsparciu bez problemu dopasujesz meble w różnych kolorach do Twojego domu czy mieszkania.

czytaj więcej
post
19 październik, 2021
Jakie meble do industrialnego wnętrza?

Styl industrialny to bardzo modna w ostatnim czasie koncepcja urządzania przestrzeni. Meble do industrialnego wnętrza cechuje minimalizm oraz estetyczny wygląd, a także uniwersalność aranżacji. Zobacz, jakie industrialne meble są obecnie na topie i zainspiruj się ciekawymi pomysłami na wystrój mieszkania lub domu.

czytaj więcej
post
21 wrzesień, 2021
Warunki promocji -10% dla klientów MaloDesign
czytaj więcej
post
26 sierpien, 2021
Regulamin akcji #maloinspiruje
czytaj więcej
post