Prywatki, przyjęcia, „domówki” to coraz popularniejsze formy spędzania czasu w towarzystwie najbliższych znajomych. Częstym problemem takich wydarzeń jest posadzenie wszystkich zaproszonych gości przy stole. Kończy się to zwykle pożyczaniem krzeseł od sąsiadów, sadzaniem przyjaciół na egzemplarzach o różnej wielkości, poziomie wygody i wykorzystaniem słynnych taboretów, na których niektórzy są zmuszeni siedzieć przez kilka godzin. Nie jest to z pewnością idealna wizja udanego spotkania w naszych domowych progach. Ten problem można rozwiązać w bardzo prosty, nowoczesny i niezwykle elegancki sposób.

Impreza w kuchni? Żaden problem!

Nie od dziś wiadomo, że każde dobre spotkanie w doborowym towarzystwie grona przyjaciół i znajomych prędzej czy później przenosi się do kuchni. Podczas przyrządzania posiłków dla swoich gości, gospodarze bawią ich rozmową, a atmosfera panująca w najważniejszym pomieszczeniu domowym, jakim jest kuchnia, sprzyja miłym konwersacjom, żartom oraz tworzeniu odprężającej i relaksującej atmosfery. Posadzenie przybyłych na imprezę ludzi rozwiązują nowoczesne hokery. Elegancki, minimalistyczny i niezwykle stylowy design sprawia, że są one wyśmienitym pomysłem aranżacji kuchennej. Siedziska znane głównie jako krzesła barowe, teraz, dzięki wielu doskonałym ich projektom, na przykład w formie wyprofilowanych siedzeń z poduszeczkami, idealnie sprawdzają się w domowych pieleszach i nadadzą naszej kuchni nowoczesnego, świeżego wyglądu. Jeśli naprawdę chcemy przykuć uwagę odwiedzających nas osób, możemy pokusić się o hokery nowoczesne, przypominające swoim kształtem rzeźbę. Lekkie pod względem wagi i estetyki krzesła mają niebanalne, a zarazem barwne wykonanie i z całą pewnością będą elementem, który odróżni kuchnie, w których się znajdują, od innych tego typu pomieszczeń. Dla osób ceniących sobie tradycyjne kształty mebli, idealnym rozwiązaniem będą funkcjonalne modele, na przykład w kształcie koła. Meble w takim kształcie pamiętamy z domów naszych rodziców. Świeżości jednak nadaje im bardzo żywa kolorystyka, a także połączenie siedziska wykonanego z polipropylenu z estetycznie zaprojektowanymi drewnianymi nogami. Taki pomysł na krzesła dla gości pozwalają na uzyskanie efektu połączenia najnowszych rozwiązań z modelami tradycyjnymi, ale jednocześnie pozwalają uniknąć wyglądu krzeseł jak z babcinych kuchni.

Do pracy, do kuchni, do salonu !

Każdy, kto choćby w najmniejszym stopniu śledzi najnowsze trendy wie, że hokery już dawno wyszły poza progi salonów fryzjerskich czy pomieszczeń kuchennych, i zawojowały również domowe salony. Odpowiedni, elegancki i klasyczny design będzie tu strzałem w dziesiątkę. Nasze oczekiwania spełnią gustowne, a zarazem uniwersalne, tapicerowane siedziska, w najmodniejszym w tym sezonie kolorze szarym. Bardzo staranie wykonane, miękkie siedzenia zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników i nadadzą salonowi ciepłego i bardzo domowego charakteru, o który przecież chodzi w tego typu pomieszczeniach.