Salon to prawdziwe serce domu. To właśnie w tym pomieszczeniu spędza się najwięcej czasu – odpoczywa po ciężkim dniu pracy, organizuje przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi. Wyróżnić można wiele popularnych trendów w aranżacji wnętrz. Niemniej jednak trudno jest wyobrazić sobie nowoczesny salon bez designerskich mebli. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu mieszkańców domu. To podstawowe elementy wyposażenia. Nie da się zaprzeczyć, że większość osób decyduje się na zakup mebli w jakże popularnych w ostatnim czasie sklepach zwanych „sieciówkami”. W praktyce okazuje się, że w większości domów spotkać się można z takim samym stylem, podobnymi meblami, takimi samymi elementami wystroju – często różniącymi się wyłącznie kolorem. Trudno jest w takim przypadku mówić o nowoczesności, indywidualnym i wyjątkowym charakterze wybranych dekoracji. Meble designerskie to coś więcej niż tylko chwilowy trend kreowany przez znane marki. To w pewnym sensie ponadczasowy wystrój wnętrza, który zawsze będzie trendy i na czasie.

Propozycje designerskich mebli do Twojego salonu

Designerskie meble całkowicie odmieniają wygląd wnętrza. Nadają mu niezwykłego charakteru, stylu. Często w salonie brakuje jednego składnika, takiej kropki nad i, który sprawi, że wnętrze stanie się niezwykle ciekawe, odmienione. Takim elementem może być nowoczesny fotel, krzesło, stolik. Najważniejsze jest, aby wyróżniał się kolorem, kształtem, nietuzinkową formą czy wzorem. We wnętrzu, w którym dominują zimne odcienie – szarości, bieli, czerni warto jest postawić na meble w żywych, jasnych kolorach. Przede wszystkim ożywią ponure wnętrze, a poza tym sprawią, że wystrój nabierze swoistego, niespotykanego charakteru. Dzięki designerskim meblom można stworzyć własny, wyjątkowy styl, który przez długie lata będzie atrakcyjny. Fantastycznym dopełnieniem każdego wystroju wnętrza jest oświetlenie. Nowoczesne lampy, stojące lub wiszące są prawdziwą wisienką na torcie.

Design w nowoczesnym domu

Wystrój domu jest bardzo ważny. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na fakt, że w miejscach dobrze urządzonych, nowoczesnych, zadbanych miło spędza się czas. Do takiego domu chętniej zaprasza się gości. Należy pamiętać o tym, że istotny jest wygląd wszystkich pomieszczeń w domu. Nie dotyczy to wyłącznie salonu czy łazienki. Designerskie meble idealnie będą prezentować się w ganku, na korytarzu czy w sypialni. To elementy, które powinny znajdować się w każdym pomieszczeniu. Bardzo ciekawie prezentuje się nowoczesny fotel, o jaskrawym kolorze, jako składnik wystroju ganku. Hokery to elementy, które powinny znaleźć się przy wyspie w kuchni. W szczególności, jeśli kuchnia jest otwarta na salon. Wiele nowoczesnych i designerskich dodatków można znaleźć w Malo Design. Zapewniamy najwyższą jakość produktów w bezkonkurencyjnych cenach.