Wszyscy uwielbiamy kawę, a nawet jeśli tak nie jest, zasiadając do designerskiego stolika kawowego, zmienimy zdanie. Sekret kryje się w pięknym podaniu aromatycznego naparu. W tym celu dobrze jest przygotować najlepszą zastawę zdobionych filiżanek, ziarna najwyższej jakości oraz stolik, na którym kawa będzie się perfekcyjnie prezentować.

Nowoczesność idzie w parze z minimalizmem. Podano kawę!

Nie ma znaczenia, czy chcemy ugościć rodzinę czy po prostu przyjemnie spędzić chwilę wolnego czasu, samotnie relaksując się z filiżanką ulubionej kawy. Dysponując stolikiem kawowym, z każdej okazji picia wyjątkowego naparu, uczynimy rytuał. Takie meble designerskie, jak stoliki do kawy, znajdują zastosowanie przede wszystkim w salonach i ogrodach. Ogromny wybór wzorów pozwala na znalezienie wymarzonego modelu nawet najbardziej wymagającym smakoszom kawy. W towarzystwie zapachowych, ozdobnych świec oraz misy z owocami lub ciasteczkami, filiżanki postawione na stoliku kawowym, będą się znakomicie prezentować. Wybierając meble tego typu do salonu, stawiajmy na styl minimalistyczny. Dwa kolory: biały blat i ciemne nogi lub ciemny blat i błyszczące metaliczne nogi, same w sobie są bardzo efektowne. Jeśli będą miały prostą formę, kompozycja zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

Jak dobrać stolik kawowy do mieszkania? Poznaj cenne wskazówki

Najważniejsza kwestia to takie dopasowanie stolika, żeby pozostałe meble designerskie z pomieszczenia, nie zeszły na dalszy plan. Stoliki kawowe to subtelne dopełnienie całości, delikatny akcent w aranżacji salonu czy tarasu. Dlatego zadbajmy o to, by wybrany przez nas stolik miał uniwersalny kolor i kształt. Niech będzie wyrazisty, ale nie bardziej, niż sofa, hokery czy obrazy, zdobiące ściany. W naszym sklepie internetowym Malo Design można trafić na znakomite projekty stolików na kawę. Dostarczane przez nas meble designerskie wyróżniają się uniwersalnością. Dzięki temu, każdy stolik z naszej oferty pasuje do wnętrz nowoczesnych, współgrając z meblami designerskimi. To oczywiście nie oznacza, że stoliki kawowe są nudne, wręcz przeciwnie! Projekty na kółkach, meble z miedzianymi elementami czy projekty imitujące beton to niesamowite pomysły na zaaranżowanie przestrzeni kawiarnianej w zwykłym salonie. Jeśli mają Państwo w planach wyposażenie się w stoliki kawowe, serdecznie zapraszamy na stronę naszego sklepu, w którym meble designerskie grają pierwsze skrzypce.