Lobby jest bardzo ważnym miejscem w każdym hotelu, najczęściej połączonym z recepcją. Musimy zadbać, aby było one wyjątkowe i zachwycało wyglądem. Zaznaczmy, że to najbardziej funkcjonalna część całego obiektu. Jest to miejsce spotkań oraz wizytówka hotelu, która ma zachęcać potencjalnych gości, to skorzystania z naszej oferty. Lobby powinno być gustowne i funkcjonalne. Wnętrze musi być eleganckie, zaprojektowane i wykonane w oparciu o aktualne i oryginalne trendy. Przestrzeń powinna sprawiać, że jest stworzona z myślą o wyjątkowych Gościach. W uzyskaniu oryginalnej aranżacji przydadzą nam się dodatki takie, jak wykładziny, tapety, tkaniny oraz niepowtarzalne meble. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwoli nam uzyskać nowoczesny design, który z pewnością zrobi wrażenie na Gościach. Sprawdź, co jeszcze powinieneś brać pod uwagę tworząc wnętrze swojego lobby hotelowego!

Zadbaj o wyjątkowe akcesoria, które będą dopełnieniem aranżacji

Pamiętajmy, że lobby otwarte jest przez całą dobę, dlatego powinno charakteryzować się uniwersalnością. Stwórzmy Gościom kącik ze świeżą prasą, telewizorem, dostępem do sprzętu komputerowego i sieci. Lobby powinniśmy wzbogacić również o podstawowe usługi gastronomiczne. Wiele obiektów decyduje się, na przykład na stworzenie mini baru czy kawiarni. Wszystko zależy od tego, jaką przestrzenią dysponujemy. Warto zaznaczyć, że wyposażenie lobby powinno posiadać swój indywidualny styl, a jednocześnie idealnie komponować się z charakterem całego hotelu. Postawmy również na ciekawe dodatki takie, jak oryginalna lampa z okrągłym kloszem wykonanym z drewna brzozowego. Takie rozwiązanie sprawdzi się w każdej oryginalnej aranżacji wnętrz. Zdecydować się można również na wyjątkowe doniczki stworzone z polipropylenu. Dodatkowo, produkt posiada drewnianą podstawkę, która doskonale będzie prezentować się na parapetach czy stołach.

Meble, które nadadzą przestrzeni wyjątkowego charakteru

Kluczowym elementem przy tworzeniu nowoczesnej aranżacji jest wyposażenie. Powinniśmy zdecydować się na oryginalne meble, które są prawdziwym trendem w branży wnętrzarskiej. W lobby hotelowym niesamowicie będą wyglądać krzesła designerskie, które nadadzą indywidualnego stylu przestrzeni. Z dobraniem odpowiednich mebli nie będzie problemu, ponieważ mamy w tym zakresie duży wachlarz możliwości. Warto postawić na krzesła tapicerowane, o ciekawej formie, posiadające drewnianą podstawę oraz siedzisko wykonane z miękkiej tkaniny. Zastanowić się można także nad meblem, który wykonany jest z polipropylenu. Takie siedzisko tworzy, między innymi poduszka z ekologicznej skóry. Krzesło posiada także drewniane nogi. Kolejną ważną sprawą są oryginalne stoły, przy których będzie można poczytać gazetę, zjeść lub porozmawiać z najbliższymi. Warto wybrać najnowsze rozwiązania wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Można wybrać funkcjonalny stół o klasycznej formie, którego podstawa wykonana jest z bukowego drewna i stali nierdzewnej, pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Natomiast blat tworzy wysokiej jakości płyta MDF, która jest niezwykle stabilna i odporna na zarysowania.