Krzesło Cortina PP

Designerskie Krzesło Cortina cechuje się geometrycznymi liniami, a jego solidna konstrukcja wykonana jest z industrialnych materiałów. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Dobrze będzie się prezentować także w loftowych klimatach. To designerskie krzesło zaprojektowanie na miarę naszych czasów, przeznaczone jest do umieszczenia na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia. Może stanowić zatem ozdobę zarówno ogrodu, jak i salonu, czy kuchni. Krzesło Cortina to nie tylko nietuzinkowy wygląd, ale także wygoda użytkowania.

Praktyczne jest także jego przechowywanie. Dzięki temu, że można je układać jedno na drugim (max 4 sztuki), zajmują niewiele miejsca gdy np. poza sezonem chcemy je przechować w piwnicy, czy garażu. Dzięki wykonaniu siedziska i oparcia z metalu lakierowanego proszkowo, jest łatwe w utrzymaniu. Aby zabezpieczyć podłoże, na którym stoi krzesło – producent wyposażył je w praktyczne stopki z tworzywa.

Krzesło Cortina dostępne jest w dwóch wersjach: w kolorze czarnym i białym. Dzięki tak dobranej kolorystyce – będzie pasować zarówno do jednolitych, jak i kolorowych pomieszczeń.

Model dostępny jest wraz z narzędziami do jego samodzielnego montażu.

Odmień swoje wnętrze nowoczesnym designem!

Zapraszamy także do zapoznania się z innym produktami dostępnymi w naszej ofercie w kategorii krzesła nowoczesne.
Wymiary:
Wysokość: 81 cm
Szerokość: 55 cm
Głębokość: 59 cm
Wysokość siedziska: 46 cm
{{ parameter.parameter_name }}: {{ val }}

Kolory i dostępność

159,00 zł
159,00 zł
Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}
159,00 zł
159,00 zł

Kolory i dostępność

Dodatkowe informacje

Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}