Platforma finansowa

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Parasole ogrodowe

Gdy tylko zimowy mrok ustąpi wiosennemu słońcu, nie chcemy bez potrzeby chować się do domu. Słońce to jednak niebawem zaczyna nam doskwierać. Nowoczesny parasol ogrodowy to znakomite rozwiązanie tego problemu. Przestrzeń przed domem mimo wysokiego nasłonecznienia zachowuje swoją funkcjonalność, pozostając komfortowym miejscem wypoczynku. W bogatej ofercie sklepu MaloDesign znaleźć można nowoczesne parasole ogrodowe w różnych wielkościach i odmianach, dzięki czemu łatwo można dobrać dokładnie taki, jakiego potrzeba konkretnemu użytkownikowi. Przyda się zarówno w ogrodzie, jak na tarasie czy balkonie. Wyroby, jakie proponujemy naszym Klientom odznaczają się atrakcyjnym wyglądem, ale także trwałością. Tylko taki parasol ogrodowy nowoczesny spełni Twoje oczekiwania!

Wybierz odpowiedni dla siebie nowoczesny parasol ogrodowy i ciesz się piękną pogodą!

Nowoczesne parasole ogrodowe stają się dziś popularne wszędzie, zarówno w dużych ośrodkach, takich jak Wrocław, jak i małych. Pozwalają nam one wszak łatwo przeobrazić każde miejsce w wolne od problemów związanych z intensywnym nasłonecznieniem. Pełne zadowolenie z użytkowania takiego wyrobu jest możliwe wówczas, gdy dobierzemy parasol ogrodowy nowoczesny odpowiednio do potrzeb: upodobań, architektury naszej posesji czy powierzchni wymagającej zacienienia Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest odmiana na wysięgniku, a więc z elementem nośnym znajdującym się poza przestrzenią zasłanianą przez nowoczesny parasol ogrodowy. Daje nam on dużą swobodę ustawiania mebli i poruszania się, możliwa jest w dodatku regulacja kąta nachylenia. Tam, gdzie słupek umieszczony centralnie nie jest problemem, zastosować można parasol nowoczesny ogrodowy w klasycznej formie. Jeśli zaś potrzeby są mniejsze, wystarczy ustawić półparasol, również dostępny w naszej ofercie.

Projektanci proponowanych przez nas wyrobów zadbali o to, by nie miały słabych stron. Zastosowano w nich więc wytrzymałe elementy konstrukcyjne. Nowoczesne parasole ogrodowe wykonane są z materiałów odpornych na promienie ultrafioletowe i opady atmosferyczne. Wygodę użytkowania podnoszą z kolei korbowe systemy rozstawiania. Spotyka się je więc coraz częściej – na tarasach i w ogrodach, dużych miastach, takich jak Wrocław i daleko od nich. To wszak prosty sposób na to, by uchronić się przed intensywnymi promieniami słonecznymi i zachować komfort przebywania na świeżym powietrzu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz parasol ogrodowy nowoczesny idealny dla siebie!