Krzesło Elegant

Krzesło o klasycznym kształcie nadaje eleganckiego charakteru każdej przestrzeni. Jego niecodzienny kształt przywodzi na myśl piękną toaletkę z owalnym lustrem. Nasuwa się także skojarzenie z królewskim designem. Krzesło Glamour nie bez powodu zaprojektowane jest tak, by wzbogacać swoim wyglądem nawet te najbardziej eleganckie wnętrza.

Konstrukcja krzesła opiera się na stabilnych nogach, ale o delikatnym wyglądzie. Lekko prezentujące się elementy stalowe, są wbrew pozorom bardzo solidną konstrukcją. Podstawa mebla wykonana jest ze stali chromowanej o wysokim połysku.

Siedzisko pokryte jest modną, welurową tkaniną. Sprawia to wrażenie przytulności, a w zestawieniu z kolorem złotym nadaje meblowi elegancji i odrobiny luksusu. Połączenie weluru i złotej podstawy nie wychodzi z mody od kilku sezonów. Oparcie z widocznym metalowym dodatkiem urozmaica prostą formę krzeseł, przez co wyglądają one bardzo efektownie postawione przy stole.

Krzesło galour sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w jadalni. Krzesło o klasycznym kształcie nadaje eleganckiego charakteru każdej przestrzeni. Z uwagi na swój charakter będzie pasować do wnętrz natury klasycznej, jak i w otoczeniu tradycyjnym. Idealnie wpasowuje się we wnętrza typu glamour.

Jakość wykonania i użycie wytrzymałych materiałów sprawia, że jest to zakup na lata!

Krzesło glamour dostępne jest w kolorze szarym. Wyobraź sobie swoją jadalnię w zupełnie nowej odsłonie! Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zakup krzesło glamour już dziś.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych krzeseł nowoczesnych wykończonych wyjątkowymi tkaninami.Wymiary:

wysokość: 81 cm
wysokość siedziska: 48 cm
głębokość: 51 cm
szerokość: 49 cm

Zaprezentowane kolory wykończeń produktów mogą różnić się od kolorów rzeczywistych. Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.
{{ parameter.parameter_name }}: {{ val }}

Kolory i dostępność

502,00 zł
502,00 zł
Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}
502,00 zł
502,00 zł

Kolory i dostępność

Dodatkowe informacje

Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}