Odplamiacz do tkanin meblowych

Działanie:

Odplamiacz przeznaczony jest do każdego rodzaju tkanin obiciowych. Usuwa większość różnego rodzaju uporczywych plam (szczególnie z płynów ustrojowych, krwi, napojów, żywności – tzw. plamy kolorowe). Odplamiacz neutralizuje zapachy, usuwa bakterie, nie zawiera biocydów. Preparat można stosować z dowolną częstotliwością. Pojemność: 500 ml

Sposób użycia:

Czyszczenie: Do procesu czyszczenia zaleca się używania gumowych rękawiczek. Świeże plamy należy usuwać natychmiast za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć unikając silnego tarcia. Spryskać równomiernie zabrudzoną powierzchnię (najlepiej dodatkowo od szwu do szwu), zostawić na kilka minut a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Pozostawić do wyschnięcia. Większość plam znika po całkowitym wysuszeniu (12 godzin). Jeżeli po wyschnięciu plamy nie zostaną całkowicie usunięte czynność należy powtórzyć.

Odświeżanie:

Do procesu odświeżania zaleca się używania gumowych rękawiczek. Spryskać równomiernie całą powierzchnię mebla i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Uwagi:

- Niektóre tkaniny posiadają apreturę silikonową (rodzaj impregnacji), dlatego przed użyciem należy wykonać test aby sprawdzić czy preparat nie wchodzi w reakcję z silikonem. W tym celu spryskać preparatem szmatkę i przetrzeć delikatnie kilka razy tkaninę w niewidocznym miejscu sprawdzając czy tkanina zmienia barwę.
- Nie należy stosować do tkanin wrażliwych na wilgoć (np. welur wiskozowy). Sprawdzić reakcję preparatu z tkaniną w niewidocznym miejscu.
- Produkt nie jest zalecany do tkanin odzieżowych.
- Świeże plamy należy usuwać natychmiast za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć unikając silnego tarcia.
- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
- Po użyciu umyć dłonie.
- W razie kontaktu z oczami przemyć twarz obficie wodą. W razie konieczności skontaktować się z lekarzem.
- Unikać przemoczenia czyszczonych powierzchni.
- Przechowywać w temperaturze 5-25°C.
{{ parameter.parameter_name }}: {{ val }}

Kolory i dostępność

69,00 zł
69,00 zł
Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}
69,00 zł
69,00 zł

Kolory i dostępność

Dodatkowe informacje

Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}