Stolik kawowy rozkładany Decoris

Funkcjonalny stolik o nowoczesnej formie, wzbogacony o system, który pozwala na rozsunięcie stolika i błyskawiczne powiększenie powierzchni użytkowej.

Bogato zdobiony rozkładany stolik kawowy Decoris odznacza się elegancją, kojarzącą się z kunsztownym zdobnictwem i bogactwem złota, prezentując się tym samym w niepowtarzalny sposób. Miedziane okręgi wokół tafli czarnego szkła przykuwają oko i zostają w pamięci na dłużej. Stolik kawowy rozkładany łączący elementy szklane i metalowe – stanowi stylowe rozwiązanie.

Rozkładany stolik kawowy posiada aż trzy pierścienie, które w niecodzienny sposób stanowią całość tego nietuzinkowego mebla. Trzy blaty to nie tylko pomysłowa estetyka, ale także większa funkcjonalność i wygoda. Dzięki temu rozwiązaniu stolik kawowy rozkładany ma trzy różne wysokości. Ale to nie wszystko! Blaty w kształcie okręgów – stanowią niejako rozsuwające się skrzydła, które zwiększają lub zmniejszają – jego powierzchnię i rozpiętość, w zależności od potrzeb.

Stolik kawowy rozkładany jest na tyle niski, że możemy w wygodny sposób pić kawę choćby na podłodze, czy ulubionej pufie.

Materiał, którego użyto do produkcji stolika to szkło. Doskonale pasuje do każdego wnętrza oraz idealnie sprawdzi się jako stolik nie tylko w domu, ale również w przestrzeniach publicznych, takich jak kawiarnie czy galerie handlowe.

Jego styl i kolorystyka wpasuje się zarówno w bogato zdobione, jak i przytulnie urządzone wnętrze. Będzie pasował do klimatów loftowych, ale także może być ciekawie kontrastującym elementem w bardzo jasnych wnętrzach.

Dodaj szyku swojemu wnętrzu i zamów stolik kawowy Decoris.


Wymiary:
Wysokość: 43 cm
Szerokość: 55-155 cm
Głębokość: 50 cm
{{ parameter.parameter_name }}: {{ val }}

Kolory i dostępność

699,00 zł
699,00 zł
Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}
699,00 zł
699,00 zł

Kolory i dostępność

Dodatkowe informacje

Przewidywana data dostępności: {{ formatTimestamp(data.nextDeliveryDate) }}